HİZMETLER

altyapihizmeti

İnşaat İşleri


Yapıların işlevlerini sorunsuzca yerine getirebilmesi için altyapı işlerinin kaliteli şekilde çözümlenmesi ve imal edilmesi gerekmektedir. Bizde buradan yola çıkarak projelerimizde yüksek teknolojiyi, yüksek kaliteli malzemeler ve kusursuz işçilikle birleştiriyoruz.

enerji3

Enerji Çözümleri


Zener Mühendislik partnerliğinde yılların tecrübesini yapılarınıza işliyoruz. Türkiye ve Yurt dışında hayata geçirilen onlarca projeden biride sizin projeniz olabilir. Artık Yapılarınızın enerji altyapısını düşünmek zorunda değilsiniz. Emin Ellerde...


transport3-services-pic2

Lojistik Çözümleri


Yurt dışında bulunan lojistik ağını Türkiye'de de hizmete sunan MGM A.Ş. sayesinde ithalat ve ihracat işlemlerinizde çözüm ortağınız olmaya hazır. Geniş filosu ve hizmet ağı sayesinde sizlere kaliteli hizmetler sunuyoruz.

sera3

Gıda ve Sera


Komple sera projelerimiz en son geliştirilen enerji tasarruflu sistemleri ile birlikte özel olarak inşa edilir. MGM olarak en iyi sera çözümlerini elde etmeniz için gerekli tüm adımlarda size yol göstereceğiz; anahtar teslimi sera projelerinin geliştirilmesi, tasarımı, üretimi, teslimatı ve gerçekleştirilmesi.

 

MGM A.Ş. Artık Türkiye' de...

Biz Hazırız !


MGM A.Ş. Yurt Dışı Başarılarından Sonra Şimdi Türkiye Pazarında Sizlere Hizmet Sunuyor. .


Yurt dışında edindiği tecrübelerle bugün sizlere Türkiye ve Diğer Ülkelerde Hizmet Vermekte. Ayrıntılı bilgilerimize HAKKINDA sayfasından ulaşabilirsiniz

İLETİŞİM